Blog Yazıları
Kimyasal Peeling'in kullanım alanları
17 KASIM 2022
Kimyasal soyma işlemi de denilen kimyasal peeling , yüzeysel cilt sorunlarını yok etmek için cildin üst tabakasında kontrollü bir hasar oluşturulması ve takiben yenilenmiş bir cilt tabakası oluşturulmasını sağlayan işlemdir.
Devamını oku
Dolgu maddesi içeriği nedir?
07 EKİM 2022
Günümüzde en sık kullanılan dolgu maddesi hyaluronik asittir. Bir çok dokuda doğal olarak bulunan bir polisakkarit yani şekerdir. Hyaluronik asit hacminin 1000 katına kadar su bağlama kapasitesi sayesinde derinin hacmini, esnekliğini artırır ve deriye ciddi bir nemlenme sağlar.
Devamını oku
Botoks'la zamanı durdurabilirsiniz!
25 MAYIS 2022
Yıllar içinde sürekli yaptığımız mimik hareketleri, güneş, sigara kullanımı, çevresel faktörler ve yaşam şekli yüzümüzde kırışıklıklara neden olmaktadır. Bu noktada botoks kozmetik amaçla 1992 yılından beri kırışıklıkların giderilmesinde önemli bir seçenektir.
Devamını oku
Mezoterapi işlemi nasıl uygulanır?
13 AĞUSTOS 2022
Günümüzde cilt gençleştirme, cilt lekelerinin, yara izlerini, çatlakların giderilmesi, saç dökülmesi, selülit, bölgesel zayıflama gibi bir çok amaçla kullanılır. Kan damarlarından zengin cildin orta tabakasına uygulandığı için hedef doku olan ciltte en etkin sonuçlara ulaşmaya yardımcı olur.
Devamını oku
PRP (Platelet Rich Plasma)
20 ARALIK 2022
PRP (Trombositten Zengin Plazma) denilen işlem , hastanın kendi kanının özel bir tüpe alınarak belli bir devirde ve sürede santrifüj edilerek elde edilen serumun hastaya uygulanmasına verilen isimdir.
Devamını oku
Yenilenmiş ve genç görünümünüzle harika etkiler bırakın.
Olmak istediğiniz kişi olun; Hayal ettiğiniz görünüm sadece bir tık uzağınızda.
RANDEVU AL